Ürünü Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevgili Müşterilerimiz;
Tüm ürünlerimiz kargolamak için hazırlanırken, kalite kontrolleri ve sağlam olup olmadıkları lojistik personelimiz tarafından kontrol edilmektedir. Fakat kargo sürecinde bazı durumlarda talihsizlikler olabiliyor. Ürünler hasar alıp, kırılabiliyor.
Bu bildiri mektubu ürününüzün size sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. İş birliği ve iletişimimiz sağlıklı olması her iki tarafında menfaatine olacaktır.
Siparişte kullandığınız mail adresinizle siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Ürün sırasıyla onaylanır, hazırlanır, kargoya verilir ve teslim edilir. Sipariş detaylarınızı takip ediniz.
Ürün kargoya verildikten sonra size sevk edilen sürede HASAR alabileceğini unutmayınız. Teslimat anında siz olmasanız bize kargoyu teslim alacak yakınınızı mutlaka bu konuda uyarınız.
Ürünün dış ambalajında ezik, yırtık, patlak, deforme vb. varsa kargo görevlisi ile birlikte paketi açıp HASAR TESPİT TUTANAĞI tutturarak ürünü TESLİM ALMADAN İADE ediniz.
Pakette deforme yoksa kargo görevlisi paketi, paketi teslim almadan açmanıza izin vermeyecektir. Bu durumda ürünü teslim alarak, kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. üründe hasar varsa HASAR TESPİT TUTANAĞI tutturarak geri göndermelisiniz.
 Durum tespit tutanağı ve hasar tespit tutanağı birbiriyle karşılaştırılmamalıdır. Bazı kuryeler hasarı tanzim etmemek adına sadece durum tespit tutanağı tutma taraftarı. Lütfen tutturduğunuz tutanağın Hasar Tespit Tutanağı Olduğundan Emin Olunuz!
HASAR TESBİT TUTANAĞI tutulmayan ürünlerde oluşan arızalardan firmamız sorumlu değildir.
0

Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazın ve Enter Tuşuna Basın