Sitenizden Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sitemizden beğendiğiniz ürünleri seçip sepetinize ekleyip , kişisel ve adres bilgilerinizi girdikten sonra ödeme sayfasında da ödeme yaptıktan sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.Siparişiniz 1  iş günü içerisinde kargoya teslim edeceğiz.

Aldığım ürün ne zaman kargoya teslim edilir ?

Aldığınız ürün 1 ile 2 iş günü arasında kargo firmasına teslim edilir.

Aldığım ürün ne zaman elimde olur ?

Aldığınız ürün kargo firmasının teslimat süresine ve uzaklığa göre değişkenlik gösterebilir.Depo adresimiz İstanbula yakın mesafedeki adreslere kargoya verildikten sonra 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.İstanbula 500 km ve uzaktaki şehirlere , kargoya verildikten sonra 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Bu durumlarda yoğunluğa , kampanya dönemlerine , bayramlara yada mucbir sebeplere göre değişiklikler olabilmektedir. Bu sürelerin garantisi verilmemektedir.

Ayrıca mobil dağıtım noktaları gibi çok uzak köylere ve yerleşimlere , kargo firmalarının haftada 1 kez teslimat yaptığını unutmayınız.Lütfen bu gibi durumlarda ,kargo firmasının web sitesinden adresinizin durumunu sorgulatınız.

Siparişim kargoda hasarlı gelmiş , ne yapmalıyım ?

Öncelikle kargo ambalajları , kargo taşınmasına uygun olarak paketlenmekte , fakat kötü ve özensiz taşınmalarda ürün ve paketi zarar görebilmektedir. Size ulaşan ürünün paketi yırtık ve içinden toz ürün akıyorsa o ürünü teslim almayınız.Zabıt tutturarak tarafımıza iade ediniz.

Satın aldığım ürünler garantili midir ?

Satın aldığınız ürünler, kömür grubunda ise garantisi yoktur.Fakat vaat edilen teknik özellikler garantimiz altındadır. Tavsiye edilen kullanım şartlarını uygulayıp verim alamadığınız ürünleri tarafımıza iade edebilir , paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Havale / EFT ile nasıl ödeme yaparım ?

Havale ve EFT ile ödeme yapabilmek için ödeme sayfasında iken Havale / EFT seçeneğini seçiniz. Karşınıza çıkan IBAN a  , şirket hesap ünvanımızı yazarak ödeme tutarını aynı gün içerisinde yada ertesi gün talimatlı yapınız.Eğer ödeme hesaba belirtilen süre içerisinde gönderilmez ise , siparişiniz kargoya verilmez ve tarafımızdan iptal edilir.

Sitenizin Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim?

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Bio Briket kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Arslan Bilgisayar ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Comodo sertifikalı İyzico.com, Garanti Bankası, FinansBank, Fortis Bank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası Sanal POSlarını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Comodo tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Ayrıca web sitemiz ticaret bakanlığı etbis sisteminde kayıtlıdır.

Kredi kartı ile alışveriş yaparken hata mesajı alıyorum?

Bunun birkaç nedeni olabilir:
– Kredi kartınızın limiti yetersiz olabilir
– Kartınız sanal alışverişe kapalı olabilir
– Kartınızın son kullanma süresi dolmuş olabilir
– Kart numarasını yanlış girmiş olabilirsiniz
– CVV numarasını yanlış girmiş olabilirsiniz
– İptal edilmiş bir kart kullanıyor olabilirsiniz
Bunları kontrol etmenize rağmen hata mesajı almaya devam ediyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

3D Secure Ödeme neden güvenlidir?

Bio Briket – 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz , güvenlik sebepleriyle kaldırılmıştır. Sadece Havale EFT ve kredi kartı ödemesi kabul edilmektedir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Kargo ücretiniz ne kadar?

100 TL üzeri siparişlerde kargo Ücretsiz olup , 100 TL altı siparişlerde kargo bedeli 15 TL olarak belirlenmiştir.Bu ücret sipariş esnasında tarafınızda ödeme olarak alınır . Kapıda tekrar ödeme yapmanıza gerek yoktur.

0

Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazın ve Enter Tuşuna Basın